Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Scale
hi: पैमाना

en: Example
hi: उदाहरण

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
