Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Example
hu: Példa

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg
