Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Scale
it: Scala

en: Example
it: Esempio

en: Entity type
it: Tipo di entità
