Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Scale
fa: مقیاس

en: Entity type
fa: نوع عنصر
