Wordcloud (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Example
sk: Príklad

en: Entity type
sk: Typ entity
