Wordfilter (8.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
