Wordfilter (8.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie
