Wordfilter (8.x-2.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
