Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Remove this item
bo: ནང་ཚན་འདི་སུབ་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
