Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Remove this item
fa: حذف این آیتم

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
