Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Remove this item
gl: Engadir este elemento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
