Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Remove this item
hu: Az elem eltávolítása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás
