Wordfilter (8.x-2.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: About
ku: دەربارە
