Wordfilter (8.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
