Wordfilter (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Implementation
uk: Імплементація

en: How to use
uk: Як користуватися

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Substitution text
uk: Текст заміни

en: Words to filter
uk: Слова для фільтрації

en: Filtering process
uk: Процес фільтрації

en: View, edit and delete this configuration.
uk: Перегляд, редагування та видалення цієї конфігурації.

en: Loading settings...
uk: Завантаження налаштувань...

en: Removing...
uk: Видалення...

en: Process description
uk: Опис процесу

en: Direct substitution (default)
uk: Безпосередня заміна (базово)

en: Token substitution
uk: Заміна через замінник
