Wordfilter (8.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Remove this item
fi: Poista

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
