Wordfilter (8.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
