Wordfilter (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Remove this item
el: Αφαίρεση αντικειμένου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
