Wordfilter (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
