Wordfilter (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Remove this item
ja: このアイテムを除去

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト
