WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Posts
bg: Мнения
