WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд
