WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Posts
pl: Wpisy

en: Review
pl: Podgląd

en: Migration
pl: Migracja

en: Data source
pl: Źródło danych
