WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Posts
ro: Articole

en: Review
ro: Verificare

en: Authors
ro: Autori

en: Migration
ro: Migrare
