WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Posts
be: Допісы
