WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Posts
gl: Entradas

en: Review
gl: Revisión
