WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Posts
hi: प्रविष्टियाँ
