WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Posts
ja: 投稿

en: Review
ja: 確認する

en: Authors
ja: 著者

en: Migration
ja: マイグレーション
