WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Posts
kk: Жазбалар
