WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Authors
kn: ಲೇಖಕರು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
