WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Posts
sv: Inlägg

en: Review
sv: Granska

en: File upload failed.
sv: Filuppladdning misslyckades.

en: Migration
sv: Migrering
