WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Posts
jv: Kiriman
