WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Migration
lv: Migrācija
