WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha6) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།
