WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Review
el: Επισκόπηση
