WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Posts
ar: المحتوى

en: Review
ar: المراجعة
