WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Posts
az: Postlar

en: Migration
az: Miqrasiya
