WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Posts
et: Postitusi

en: Review
et: Kontroll

en: Migration
et: Migreerimine
