WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha7) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Posts
he: הודעות

en: Review
he: סקירה

en: Authors
he: מחברים

en: Migration
he: מיגרציה
