WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Posts
sl: Prispevki
