WordPress Migrate (8.x-3.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Posts
ta: இடுகைகள்
