WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Migrate
nl: Migreren

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Created Date
nl: Aanmaakdatum

en: URL Alias
nl: URL-alias
