WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Parent
pt: Pai

en: Name
pt: Nome

en: File ID
pt: ID do ficheiro

en: Migrate
pt: Migrar

en: Excerpt
pt: Excerto

en: Created Date
pt: Data de criação
