WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Total
pl: Razem

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Migrate
pl: Migracja

en: Excerpt
pl: Fragment

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Created Date
pl: Data utworzenia
