WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha14) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Migrate
id: Migrasi

en: Post ID
id: ID pos

en: Post type
id: Jenis pos
