WordProof (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Entity
hu: Entitás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: timestamp
hu: időbélyeg
