WordProof (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Entity
oc: Entitat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
