WordProof (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: ID
hi: आईडी

en: Entity
hi: इकाई

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
