WordProof (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Entity
sv: Objekt

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: timestamp
sv: tidsstämpel
