WordProof (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: ID
ar: المعرف ID

en: Entity
ar: الكيان

en: Entity type
ar: نوع الكيان
